SÁM SOBĚ DESIGNÉREM

Také už jste unaveni z nenápaditého a všedního designu, který Vás obklopuje? Toužíte vlastnit skutečný unikát a navíc máte jasnou představu o tom, jak by měl vypadat? Přestaňte dělat výrobcům reklamu zadarmo a staňte se tváří Vaší vlastní značky!
 
My Brand se zaměřuje na každého, kdo se chce vymanit z mainstreamu, konzumu a touží projevit svou originalitu. Věříme, že každý člověk má svůj vlastní specifický vkus, který si zaslouží dostat prostor a umožňujeme tak našim zákazníkům navrhnout vlastní design produktů, které zprostředkujeme.  Zákazník tedy přijde k surovému polotovaru, který pod naším vedením s výkladem postupu vyzdobí, či dotvoří na základě své vize. Způsoby tvoření i techniky máme rozmanité a také pestré spektrum zdobících komponentů. Hotový produkt si zákazník posléze zakoupí a odnáší si skutečný originál, který si vlastnoručně zhotovil. Tímto se dostává filosofii naší firmy : Vaše jméno - Vaše značka! 
 
Nyní již stačí jen popustit uzdu fantazii a pustit se do díla!
Vybírat můžete z následující nabídky
 
                                                                           

1

Obal na knihy

1

Odznaky

2

Obal na notesy

2

Notesy

3

Obal na tabák

3

Sešity

4

Obal na cigarety

4

Magnety

5

Pouzdro na brýle

5

Záložky

6

Kosmetická taška

6

Samolepky a folie

7

Peněženka

7

Zapalovače

8

Penál

8

Náramky

9

Batoh

9

Rámečky

10

Taška

10

Polštáře

 
Nikdo nemá lepší vkus než vy!
 
Sledujte pravidelně náš kalendář akcí a nepromeškejte možnost si zhotovit vlastní produkty! Nebo si nás pozvěte na soukromou akci, do školy, na Vámi pořádaný festival, či veletrh a zpestřete tak svůj program kreativní a originální činností.
 
V naší galerii naleznete produkty, které jen čekají, až budou opatřeny tím nejlepším designem přímo od Vás.

 
 

Kontakt

MY BRAND

Zuzana Málková
Milan Kolařík
IČO 70579555


Telefon: 773 687 522
Kralupy nad Vltavou
Lobeč 1099

Kontaktujte nás

Pokud objednáváte workshop pro školy, uveďte prosím navrhovaná volná data

MY BRAND veřejně

Sledujte naši účast v kalendáři akcí a přijďte si zhotovit vlastní originály! Pokud chcete, abychom se účastnili Vašeho festivalu, veletrhu, marketu apod., neváhejte nás pozvat prostřednictvím kontaktního formuláře.

MY BRAND pro školy

Pozvěte si nás do Vaší školy, či školky a my rádi podpoříme rozvoj kreativního ducha budoucích generací!

MY BRAND soukromě

Se stejnou službou nabízenou jako workshop školám si nás můžete pozvat na Vaši soukromou akci. Narozeninové oslavy, dětské tábory, volnočasové aktivity... na každém místě se najde tvůrčí duše!